Zastanawiałam się kiedyś, czy w sprawach cywilnych zawsze trzeba iść do sądu. Okazuje się, że czasami wystarczy dobrze napisana ugoda. W Kielcach mnóstwo informacji o takich rozwiązaniach można odnaleźć na stronach internetowych ludzi zajmujących się prawem cywilnym.
Też miałem kontakt z prawo karne, natomiast niezwyklej od strony pokrzywdzonego. Sprawa nie była bezproblemowa i długo się ciągnęła. Należałoby uprzednio sprawdzić w sieci, jakie są możliwości poczynania i jak wygląda współpraca z adwokatem.
U mnie problem dotyczył zachowku, więc musiałem zagłębić się w prawo spadkowe. Szczerze mówiąc, sam bym tego nie ogarnął. W Kielcach bez problemu znalazłem przez strony internetowe osoby, które zajmują się takimi sprawami spadkowymi.