Ja z kolei korzystałam z opcji busy pomorskie, bowiem mieszkam w mniejszej miejscowości. Fajne było to, że nie musiałam dojeżdżać do ogromnego miasta. Rezerwację ogarnęłam online, wszystko jasno opisane. Sama podróż minęła szybciej niż się spodziewałam.
Ktoś ma doświadczenie z busy do Holandii? Ja jechałem dwa razy i naprawdę pozytywnie wspominam podróż. To nie jest masowy przejazd, raczej kameralna atmosfera. Wszystkie informacje znalazłem wcześniej online, więc wiedziałem, czego się spodziewać.
Ktoś pytał kiedyś o busy zachodniopomorskie – jechałam dwa razy do pracy sezonowej i rzeczywiście wygodnie. To nie są żadne olbrzymie autokary, tylko mniejsze busy, więc atmosfera jest niezwyklej kameralna. Informacje o trasach znalazłam normalnie na stronie internetowej przewoźnika.